1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Abant İzzet Baysal Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak
Abant İzzet Baysal Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak

Abant İzzet Baysal Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Abant İzzet Baysal Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? İşte merak edilen detaylar...

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Abant İzzet Baysal Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 11 personel alımı yapılacaktır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adayların; başlıca araştırma eserini de belirttikleri dilekçesine ekleyecekleri, doçentlik belgesi, diğer öğrenim belgeleri, nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf ve özgeçmiş ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan altı takım dosya ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının  dilekçesine ekleyecekleri, doçentlik belgesi, diğer öğrenim belgeleri, nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf ve özgeçmiş ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört takım dosya ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının  dilekçesine ekleyecekleri, öğrenim belgeleri, nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf, özgeçmiş ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört takım dosya ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.