Abdullah Gül Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? Abdullah Gül Üniversitesi personel alımı hangi kadrolarda yapılacak? İşte merak edilen detaylar...

featured

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Abdullah Gül Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 9 personel alımı yapılacak. Abdullah Gül Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Abdullah Gül Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının;  başvurmuş olduğu anabilim dalı belirten dilekçelerine yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını,  kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlilik veya yüksek lisans  çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan 6 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Abdullah Gül Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurmuş olduğu anabilim dalı belirten dilekçelerine yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını,  kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, veya yüksek lisans  çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Abdullah Gül Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerineyayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvurmaları gerekmektedir. Abdullah Gül Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Abdullah Gül Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!