1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları Yayımlandı! AÖL Soru ve Cevapları
Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları Yayımlandı! AÖL Soru ve Cevapları

Açık Lise 3. Dönem Soru ve Cevapları Yayımlandı! AÖL Soru ve Cevapları

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Açık Öğretim Lisesi tarafından 3. Dönem AÖL sınavı soruları ve cevap anahtarı açıklandı. 6 Temmuz, 7 Temmuz 2019 tarihli açık lise soru ve cevapları için tıklayınız.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Öğretim Okulları “Açık Lise” sınavları soruları ve cevapları yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı, Açık Öğretim Lisesi AÖL ve Açık Öğretim Okulları AÖO sorularını ve cevaplarını yayımladı. 6-7 Temmuz 2019 tarihli AÖL soruları ve cevaplarına haberimizin altında 3 oturum için bulabilirsiniz. Açık öğretim okulları 3. Dönem soru ve cevapları sonrası diğer detaylar şu şekildedir:

AÇIK ÖĞRETİM OKULLARI SINAVLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ NASIL YAPILIR

Sınavlar yapıldıktan sonra cevap kâğıtları Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünde optik okuyucularla okunmaktadır ve bilgisayar programı ile değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme programında aynı zamanda "Kopya Analiz Tekniği" kullanılmaktadır. Sınavınızın iptal edilmemesi, maddi ve cezai yaptırıma maruz kalmamanız için cevap kâğıdınızı kimseye göstermeyiniz, kopya çekmeyiniz, çektirmeyiniz. Kopya çekene, kopya çektirene ve kopyaya yardım edene hapis ve para cezası verilmektedir.

Cevap kâğıtlarını okumak için düzenlenmiş optik okuyucular, hatasız kodlanan cevapları değerlendirdiği için kodlama yaparken dikkatli olunması istenmektedir.

AÇIK LİSE SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ EDİLMESİ NASIL OLACAK?

Sınav sonuçlarına yapılacak olan itirazlar, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılacaktır.

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Ortak Sınavlara İtiraz WEB sayfasına http://odsgm.meb.gov.tr/www/ortak-sinavlara-itiraz/icerik/18 adresinden ulaşabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne bu yönde yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. Sınavlarla ilgili olarak yapılacak tüm iş ve işlemler Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün ilan ettiği esaslara göre yapılacaktır.

Açık Öğretim Okulları 3. dönem Soru ve cevapları:

1. oturum kitapçığı ve cevap anahtarı için tıklayınız:

pdf.jpg

2. oturum kitapçığı ve cevap anahtarı için tıklayınız:

pdf.jpg

3. oturum kitapçığı ve cevap anahtarı için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler