Açık Öğretim Okulları Sınavları Soru Ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

Açık Öğretim Okulları sınavları soruları ve cevapları yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı, Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Okulları sorularını ve cevaplarını yayınladı. AÖL soruları ve cevapları için tıklayınız.

32513
Daha Fazla Göster

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Okulları sınavlarının sorularını ve cevap anahtarlarını yayınladı. Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan iki ayrı duyuruda Açık Öğretim Lisesi (AÖL), Mesleki Açık Öğretim Lisesi (MAÖL) ve Açık Öğretim Ortaokulu 3. dönem sınavlarına ait sorular ve cevap anahtarları yayınlandı.

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 3. dönem sınavları 1 Temmuz ve 2 Temmuz 2017 tarihlerinde gerçekleştirilmişti. Açık Öğretim Ortaokulu 3. dönem sınavları da 1 Temmuz 2017 tarihinde yapılmıştı. Bu sınavlara ait oturumların sınav sorularının tamamına ve ilgili oturumların cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

1 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Açık Öğretim Ortaokulu sınavı soru ve cevap anahtarları: 1. oturum soru ve cevap anahtarı için TIKLAYINIZ. 2. oturum soru ve cevap anahtarı için TIKLAYINIZ.

1-2 Temmuz 2017 tarihlerinde yapılan AÖL ve MAÖL sınavı soru ve cevap anahtarları: 1. oturum soru ve cevap anahtarı için TIKLAYINIZ. 2. oturum soru ve cevap anahtarı için TIKLAYINIZ. 3. oturum soru ve cevap anahtarı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Açık Öğretim Okulları Sınavları Soru Ve Cevap Anahtarları Yayınlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!