1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Açıköğretim AÖF 2017-2018 Önlisans Laboratuvar Dersleri Duyurusu
Açıköğretim AÖF 2017-2018 Önlisans Laboratuvar Dersleri Duyurusu

Açıköğretim AÖF 2017-2018 Önlisans Laboratuvar Dersleri Duyurusu

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı 2017-2018 öğretim yılı laboratuvar dersleri duyurusu yayınlandı. AÖF kayıt ve ders seçimi tarihleri açıklandı.

A+A-

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı 2017-2018 öğretim yılı laboratuvar dersleri duyurusu yayınlandı. AÖF önlisans Laboratuvar derslerine kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin aşağıda belirtilen süreç ve görevleri tamamlaması gerekiyor.

AÖF Kayıt Yenileme Dönemi ve Ders Seçimi: Laboratuvar dersleri, programın 2. Yarıyıl Bahar Dönemi dersleridir. Bu derslere kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin 12-23 Şubat 2018 tarihleri arasında kayıtlarını yeniletmeleri ve ilgili dersleri ekle/sil döneminde seçmiş olmaları gerekmektedir. Ders kaydı yapmayan öğrenciler laboratuvar derslerine o öğretim yılı için katılamayacaklar.

AÖF Uygulama Haftası Seçimi: Kaydını yenileten ve ders seçimini yapan öğrenciler 05-09 Mart 2018 tarihleri arasında sisteme tekrar giriş yaparak laboratuvar derslerine katılmak istedikleri uygulama haftasını seçmeleri gerekmektedir. Laboratuvar dersleri bahar ve yaz aylarında Anadolu Üniversitesi Eskişehir’de yüz yüze yürütülmektedir. Ders kaydı yapan öğrenciler, izleyen haftada uygulama haftalarına ilişkin duyuruya ulaşabilecekler.

Laboratuvar derslerini seçen ancak hafta seçimini yapmayan öğrenciler sistem tarafından otomatik olarak boş kontenjanlara yerleştirilmektedir. Boş kontenjanlara atanan öğrenciler dahil tüm katılımcı listesi ayrıca AÖF’nin internet sitesinden öğrencilere duyurulacak. Kayıt tarihleri kesinlikle uzatılmayacak olup, kaydını yeniletmeyen ve laboratuvar derslerini seçmeyen öğrenciler hak iddia edemeyecekler. duyuru metni ve detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler