Açıköğretim AÖF Üç Ders Sınavına Kimler Girebilir

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrenciler için üç ders sınav duyurusu yayımlandı. 22 Temmuz 2017 Cumartesi günü yapılacak AÖF üç ders sınavına kimler girebilecek?

32176
Daha Fazla Göster

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrenciler için üç ders sınav duyurusu yayımlandı. AÖF üç ders sınavlarına İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı öğrencilerden en fazla üç dersten geçememiş olanlar girebilecekler.

Açıköğretim AÖF üç ders sınavları 22 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 14.00’de Fakülte Yönetim Kurulu Kararıyla belirlenen sınav merkezlerinde yapılacak. Sınav yapılacak illerdeki Açıköğretim büroları 22 Temmuz 2017 Cumartesi günü 10.00 – 15.00 saatleri arasında açık olacak.

Öğrencilerin sınava gireceği üç derse 2016-2017 Öğretim Yılı Güz ve/veya Bahar Döneminde kayıt yaptırmış olmaları gerekiyor. Üç ders sınavına (DZ) ve/veya (YZ) harf notu alan öğrenciler giremeyecekler. Uygulamalı dersler (laboratuvar, pratik çalışma ve benzeri uygulamalı dersler) için üç ders sınav hakkı bulunmuyor.

Staj uygulamasına tabi olan öğrenci, belirtilen koşulları sağlaması durumunda üç ders sınavına girebilecekler. Üç ders sınav” notu, dönem sonu sınavı notu yerine geçecek. Başarı notu, sınav uygulanan her bir ders için dönem içi notları ile üç ders sınavı notunun yüzdelik oranları dikkate alınarak belirlenecek. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrenciler için üç ders sınav duyurusu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Açıköğretim AÖF Üç Ders Sınavına Kimler Girebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!