Açıköğretim AÖF Ücretsiz Yüz Yüze Dersler Başlıyor

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri ücretsiz yüz yüze derslerin başlayacağı duyuruldu.

40018
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri ücretsiz yüz yüze derslerin başlayacağı duyuruldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin internet sitesinden yapılan açıklamada, AÖF öğrencilerine yönelik Bahar Dönemi yüz yüze derslerin 3 Mart 2018 Cumartesi günü başlayacağı ve 27 Mayıs 2018 Pazar gününe kadar devam edeceği belirtildi.

AÖF ücretsiz yüz yüze dersler, Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için büyük kolaylık sağlıyor.

81 il ve 3 ilçe (Alanya, Bandırma, İskenderun) olmak üzere 88 merkezde sunulan ücretsiz yüz yüze derslere AÖF öğrencileri, öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecekler.

AÖF öğrencilerinin özellikle zorlandıkları derslere yönelik yapılan yüz yüze dersler, öğrencilerin başarılarına büyük katkı sağladığı belirtiliyor. Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, 26 Şubat 2018 tarihinden itibaren bulundukları ildeki AÖF Bürosundan ya da internetten öğrenebilecekler.

2017 – 2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencilerine yönelik yüz yüze öğretimi yapılacak dersler; Matematik II, Genel Muhasebe II, İktisada Giriş II, Osmanlı Türkçesine Giriş II, Makro İktisat. İstatistik II, Maliyet Yönetimi, Finansal Yönetim II, İngilizce II, Arapça II, Arapça IV ile Finansal Tablolar Analizi olarak açıklandı.  

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!