1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Açıköğretim AÖF Ücretsiz Yüz Yüze Dersler Başlıyor
Açıköğretim AÖF Ücretsiz Yüz Yüze Dersler Başlıyor

Açıköğretim AÖF Ücretsiz Yüz Yüze Dersler Başlıyor

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri ücretsiz yüz yüze derslerin başlayacağı duyuruldu.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri ücretsiz yüz yüze derslerin başlayacağı duyuruldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin internet sitesinden yapılan açıklamada, AÖF öğrencilerine yönelik Bahar Dönemi yüz yüze derslerin 3 Mart 2018 Cumartesi günü başlayacağı ve 27 Mayıs 2018 Pazar gününe kadar devam edeceği belirtildi.

AÖF ücretsiz yüz yüze dersler, Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için büyük kolaylık sağlıyor.

81 il ve 3 ilçe (Alanya, Bandırma, İskenderun) olmak üzere 88 merkezde sunulan ücretsiz yüz yüze derslere AÖF öğrencileri, öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecekler.

AÖF öğrencilerinin özellikle zorlandıkları derslere yönelik yapılan yüz yüze dersler, öğrencilerin başarılarına büyük katkı sağladığı belirtiliyor. Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, 26 Şubat 2018 tarihinden itibaren bulundukları ildeki AÖF Bürosundan ya da internetten öğrenebilecekler.

2017 – 2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencilerine yönelik yüz yüze öğretimi yapılacak dersler; Matematik II, Genel Muhasebe II, İktisada Giriş II, Osmanlı Türkçesine Giriş II, Makro İktisat. İstatistik II, Maliyet Yönetimi, Finansal Yönetim II, İngilizce II, Arapça II, Arapça IV ile Finansal Tablolar Analizi olarak açıklandı.  

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler