1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. ADALET PERSONEL ALIMI

  4. Adalet Bakanlığı 2000 Avro Maaşla Personel Alımı Yapacak
Adalet Bakanlığı 2000 Avro Maaşla Personel Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı 2000 Avro Maaşla Personel Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından AB-Twinning projesi kapsamında 21 ay süreyle 2000 Avro maaşla personel alımı yapacak. Dil asistanı ve eşleştirme danışman asistan alımı şartları ve başvuruları için tıklayınız.

A+A-

Adalet Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü iki farklı ilanla eşleştirme danışman asistanı ve dil asistanı iş ilanı yayımladı. Başvurular 30 Nisan 2018'e kadar yapılacak. İşe başlama tarihi olarak 21 Mayıs 2018 tarihi belirlendi.

Proje kapsamında 21 aylık sürede, Avrupa Birliği Twinning projesi kapsamında işe alım gerçekleştirilecek. Maaş olarak 2 bin Avro ödenecek.

Yargı Hizmetlerindeki Yardımcı Yargı Personelinin Verimliliğini ve Eğitimlerinin Kalitesinin Artırılması Projesi" Yerleşik Eşleştirme Danışmanı (RTA) Asistanı İş İlanı ve  Yargı Hizmetlerindeki Yardımcı Yargı Personelinin Verimliliğini ve Eğitimlerinin Kalitesinin Artırılması Projesi" Dil Asistanı İş İlanı metinlerine ayrı ayrı aşağıdaki pdf dokümanlarından ulaşabilirsiniz. Dosyalar İngilizce’dir.

Eşleştirme danışman asistan alımı şartları şunlardır; İlgili alanda (Finans) üniversite mezuniyeti isteniyor.  Türkçe'den İngilizce'ye ve tam tersine doğru ve doğru bir şekilde yorumlayabilme ve tercüme edebilme becerisi gerekiyor.

organizasyon ve planlama becerisi, büyük bir projede finansal kayıt ve bütçeyi uygun şekilde sürdürme becerisi, iletişim ve kişilerarası iletişim becerisi yüksek olması gerekiyor. İyi müzakere ve etkileme becerileri ile takım çalışmasına yatkın olması istenmektedir. Ayrıca bağımsız olarak çalışabilme becerisi olan yüksek motivasyon ve sonuç odaklı personel alımı yapılacak.

İleri düzeyde bilgisayar okuryazarlığı (MS Office ve Internet), çalışma şartlarında esnek ve daha önce AB-Twinning projelerinde deneyimi olanlar tercih sebebidir.

Dil asistanı alımı şartları şunlardır; İngiliz dilinde üniversite mezuniyeti isteniyor. En az 3 yıl Türkçe ve İngilizce tercümanlık veya çevirmen olarak çalışma şartı aranıyor. Türkçe olmayan çalıştay ve seminerlerde çalışmış, iyi derecede bilgisayar Office ve internet bilgisine sahip eleman alınacak.

Ayrıca planlama ve organizasyonda becerikli, iletişimi güçlü, takım ve bağımsız olarak çalışkan, sonuç odaklı personel alımı yapılacak. Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Türkiye ve AB ülkelerinde iş gezilerine gitmeye engeli olmayan ve daha önce bir eşleştirme projesinde deneyimi olması tercih sebebidir. Dil asistanı alımı ilan metni için TIKLAYINIZ. Eşleştirme danışman alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler