1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Adalet Bakanlığı 2828 Sayılı SHK İle Memur Atama Duyurusu
Adalet Bakanlığı 2828 Sayılı SHK İle Memur Atama Duyurusu

Adalet Bakanlığı 2828 Sayılı SHK İle Memur Atama Duyurusu

Adalet Bakanlığı İstanbul Adli Yargı ilk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından 2828 sayılı sosyal hizmetler kanunu kapsamında yapılan kura yerleştirmesi sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlandı.

A+A-

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün 12 Şubat 2017 tarihli Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamındaki istihdam konulu yazısı ekinde gönderilen liste ile İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına DPB’ce hizmetli ve memur unvanında 38 adayın yerleştirilmesi yapıldığı belirtildi.

Yerleştirilen hizmetli ve memur adaylarının ivedi olarak aşağıdaki belgeleri Komisyon Başkanlığı'na teslim etmeleri gerekmektedir.

Memur atamaya esas belgeler şunlardır: 2 adet biyometrik fotoğraf, başvuru dilekçesi ve askerlik durum beyanı, Devlet Personel Başkanlığı’nca yapılan yerleştirme sonuç belgesi, mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, sağlıkla ilgili olarak, görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyan, 2 adet adli sicil ve arşiv kaydı belgesi isteniyor.

3 adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, 2 adet kimlik fotokopisi, 2 adet vukuatlı nüfus kayıt örneği, 2 adet yerleşim yeri belgesi, mal bildirimi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi gerekmektedir. Atama duyurusu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler