1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Adalet Bakanlığı CTE 1 Ay Geçmesine Rağmen Mazeret Tayinlerini Açıklamadı
Adalet Bakanlığı CTE 1 Ay Geçmesine Rağmen Mazeret Tayinlerini Açıklamadı

Adalet Bakanlığı CTE 1 Ay Geçmesine Rağmen Mazeret Tayinlerini Açıklamadı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 8 Ağustos ile 15 Ağustos tarihleri arasında aile bizliği nakil atama başvurularını aldı fakat sonuçları 1 ay geçmesine rağmen açıklamadı. Detaylar My Memur haberde.

A+A-

7 Ağustos tarihinde Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan aile birliği atama planlaması kapsamında ceza infaz kurumları ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapmakta olan personeller için aile birliği mazereti nedeniyle naklen atanma taleplerini almıştı.

 

8 ile 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında başvuruların UYAP personel uygulamaları, personel işlemleri, CTE atanma talep formları personellerin kendi bireysel şifreleri ile doldurularak online olarak tamamlanmıştı. Başvuruların tamamlanmasının üzerinden 1 aydan fazla zaman geçti fakat henüz sonuçlar açıklanamadı.

 

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı MEB İnsan kaynakları Genel Müdürlüğü, gerek iller arası nakilleri, gerek il içi nakilleri gerekse de mazeret tayinlerini başvuruların tamamlanmasından bir kaç saat sonra açıklamaktadır. Örneğin dün il içi mazeret atamaları 16.00'da sona ermesinin ardından 00.30'da açıklanmıştı. Sonuçta online olarak başvuruların alınmasından sonra eksiklerin, hata ve işlemlerin ilgili birimlerce düzenlenmesinden sonra da olması gereken budur.

 

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı başladı ve başvuru talebinde bulunan personellerin çocuklarının da yeni öğretim yılına talepte bulundukları illerde veya ilçelerde eğitim-öğretime başlaması gerekiyor. Personeller My Memur'a ulaşarak taleplerini ve mağduriyetleriniz bize ilettiler. Haklı olarak okulların da açılmasıyla, ev tutma sorunu, yeni okul sorunu ve daha birçok sorunla uğraşan personeller Bakanlığın sonuçları bir an önce açıklamasını bekliyor. Adalet Bakanlığı CTE Personeli Aile Birliği Atama Duyurusu haberi için TIKLAYINIZ. (7 Ağustos 2017))

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.