1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adalet Bakanlığı CTE 24 Kaloriferci Alımı Yapacak
Adalet Bakanlığı CTE 24 Kaloriferci Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı CTE 24 Kaloriferci Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 24 Kaloriferci Alımı Yapacak

A+A-

Devlet personel Başkanlığı tarafından 11 Şubat 2015 tarihinde yayımlanan ilanda Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere Sözleşmeli Personel Alımı yapılacağı belirtildi. Bu kapsamda toplamda Adalet Bakanlığı bünyesine 1218 personel alımı gerçekleştirilecek.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 24 destek personeli kaloriferci alımı yapılacak. 2014 KPSS sınavında 70 ve üzeri puan alanlardan en yüksek puan alanlardan 5 katı aday sözlü sınava çağırılacaktır. Başvuru yapabilmek için 35 yaşını bitirmemiş olmak 01 Ocak 1979 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor. En az lise ve dengi okul mezunu, Halk eğitim müdürlüklerinin veya diğer resmi kurum veya kuruluşların ilgili branşta düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak gerekiyor.

Adalet Bakanlığı personel alımı başvuruları 27 Şubat 2015 tarihinde başlayacak ve 6 Mart 2015 tarihinde sona erecek. Aşağıda bulunan linkte İlan Metnine erişebileceksiniz.

İLAN METNİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Adalet Bakanlığı 115 Sağlık Personeli Alımı İçin Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 80 Adet Şoför Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 63 Ceza İnfaz Kurumu Katibi Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 874 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 38 Teknisyen Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 24 Aşçı Alımı için Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.