Adalet Bakanlığı CTE 3 Komisyonda Daha Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE personel alımları kapsamında Kayseri Sınav merkezi, Elazığ sınav merkezi, Malatya Sınav merkezi için CTE personel alımı sonuçlarını açıkladı.

42789
Daha Fazla Göster

Adalet Bakanlığı, Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı, Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı ile Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu CTE mülakat alımı sonuçlarını açıkladı.

Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca aşağıda belirtilen ceza infaz kurumlarına personel alımına yönelik yapılan mülakat sonuçlarına ilişkin duyuru kapsamında şu iller için sonuçlar açıklandı:

Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Doğubayazıt, Elazığ, Hakkari, Iğdır, Kars, Patnos ve Şırnak Ceza İnfaz Kurumları’nda çalıştırılmak üzere personel alımına ilişkin Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca yapılan mülakat sınavı sonuçları

Kayseri sınav merkezince ceza infaz kurumlarına yönelik yapılan mülakat sonuçları Kayseri, Boğazlıyan, Yozgat ve Nevşehir Ceza İnfaz Kurumlarında çalıştırılmak üzere personel alımına ilişkin Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca yapılan mülakat sınavı sonuçları belli oldu.

Malatya sınav merkezince ceza infaz kurumlarına yönelik yapılan mülakat sonuçları Adana, batman, Ceyhan, Elbistan, Erciş, Erzurum, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Kırıkhan, Kozan, Midyat, Muş, Oltu, Osmaniye, Siirt, Silifke, Şanlıurfa, Tarsus ve Van için belli oldu.

Kayseri sınav merkezi sonuçları için TIKLAYINIZ. Malatya sınav merkezi sonuçları için TIKLAYINIZ. Elazığ sınav merkezi Sonuçları için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adalet Bakanlığı CTE 3 Komisyonda Daha Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!