1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adalet Bakanlığı CTE 6 Bin 111 Personel Alımı Başvuruları Başladı
Adalet Bakanlığı CTE 6 Bin 111 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Adalet Bakanlığı CTE 6 Bin 111 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 bin 111 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı. Zabıt katibi, mübaşir, infaz koruma memuru, ceza infaz katibi, sağlık personeli, şoför, kaloriferci ve aşçı alımı başladı.

A+A-

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 bin 111 sözleşmeli memur alımı başvuruları başladı. Adalet Bakanlığına 2 bin 250 zabıt katibi ile 250 mübaşir, Ceza ve Tevkifevlerine 3 bin 222 infaz ve koruma memuru, 89 büro personeli, 58 sağlık personeli, 91 teknisyen, 75 şoför, 42 aşçı ve 34 kaloriferci alınacak.

 

Adalet Bakanlığı 2 bin 500 memur alımı başvuruları 24 Ekim 2017 Salı günü mesai saat bitimende sona erecek. Adaylar başvurularını Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Erzurum, İstanbul, İstanbul Anadolu, Şanlıurfa Adalet Komisyonu Başkanlıklarına veya buralara gönderilmek üzere herhangi bir adalet komisyonu başkanlığına yapılabilecekler.

 

Bknz: Adalet Bakanlığı 2 Bin 250 Zabıt Katibi Alımına Kimler Başvurabilir

 

CTE 3 bin 611 memur alımı başvuruları ise 25 Ekim 2017 Çarşamba günü mesai saat bitmende sona erecek. Başvurular sınavı yapacak adalet komisyonu başkanlığına (sınav merkezi) veya herhangi bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına yapılabilecek.

 

Bknz:  CTE 3 Bin 222 İnfaz ve Koruma Memuru İKM (Gardiyan) Alımı Başvuru Şartları

Bknz:  Adalet Bakanlığı CTE 6 Bin 111 Memur Alımı Başvuruları Nereye ve Nasıl Yapılacak

Bknz: Adalet Bakanlığı CTE 6 Bin 111 Personel Alımı KPSS ve Yaş Şartı Değişecek mi

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler