1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adalet Bakanlığı CTE İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Adalet Bakanlığı CTE İnfaz ve Koruma Memuru Alımı

Adalet Bakanlığı CTE İnfaz ve Koruma Memuru Alımı

Adalet Bakanlığı CTE Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Olarak 200 Kişi İstihdam Edilecek Lise, Önlisans ve lisans Mezunları Başvurabilecek Başvurular 12 - 21 Ocak 2015

A+A-

Adalet Bakanlığı CTE Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Olarak 200 Kişi İstihdam Edilecek Lise, Önlisans ve lisans Mezunları Başvurabilecek Başvurular 12 - 21 Ocak 2015.

Lisans mezunları için 2014-KPSSP3, önlisans mezunları için 2014-KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2014-KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan almış olanlar başvurabilecek.

Listede belirtilen komisyonlara verilen sınav izni sayısının 5 katı infaz ve koruma memurluğu öğrenci adayı çağrılacaktır.

Adaylardan Başvuruda istenecek belgeler:
a) EK-2 Başvuru formu,
b) Öğrenim belgesinin fotokopisi,
c) Merkezî sınav (KPSS) sonuç belgesinin fotokopisi,
d) Son altı ay içinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf

(Lisans mezunları için 06 Temmuz 1984 ve sonrası, ön lisans mezunları için 27 Eylül 1984 ve sonrası, ortaöğretim mezunları için 28 Eylül 1984 ve sonrası doğumlu olanlar sınava başvurabileceklerdir.)

Başvuru Formu, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu Boş Kadrolar İlan Detayları Aşağıdaki Linkte Mevcuttur.

5046 Zabıt Katibi ve Adliye Personeli Alımı İçin Tıklayınız.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Psikolog ve Sosyal Çalışmacı Alımı

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler