1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Adalet Bakanlığı CTE Naklen Atama Takvimi
Adalet Bakanlığı CTE Naklen Atama Takvimi

Adalet Bakanlığı CTE Naklen Atama Takvimi

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2015 Yılı Merkez ve Taşra Personelinin Naklen Atama Takvimi Açıklandı

A+A-

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2015 Yılı Merkez ve Taşra Personelinin Naklen Atama Takvimi açıklandı.

T.C.

ADALET BAKANLIĞI
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Sayı    :    34131527-903.02    05/12/2014
Konu    :    2015 yılı merkez ve taşra personelinin naklen atama takvimi    

.................................CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

            Ceza infaz kurumlarında ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan merkez ve taşra atamalı personelin 2015 yılı isteğe bağlı ve mazerete dayalı naklen atama takvimi ilişikte gönderilmiştir.
            Söz konusu atamaların uygulamasına dair kılavuz daha sonra duyurulacaktır.
Bilgi edinilmesini, yazımızın Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına iletilmesini ve keyfiyetin yargı çevrenizde bulunan ceza infaz kurumları müdürlükleri ile denetimli serbestlik müdürlüklerindeki görevli tüm personele tebliğinin sağlanmasını rica ederim.

Yılmaz ÇİFTCİ

Hâkim
Bakan a.
Genel Müdür Yardımcısı

Ek 1 İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.