Adalet Bakanlığı CTE Personeli Aile Birliği Atama Duyurusu

CTE personeli 2017 yılı aile birliği atama duyurusu yayımlandı. Ceza infaz kurumları ile denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan personel, eşinin çalıştığı yere veya yakınına naklen atanma talebinde bulunabilecek.

featured

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) tarafından 2017 yılı aile birliği atama planlamasına ilişkin duyuru yayımlandı. Duyuruya göre ceza infaz kurumları ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan personelin Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği gereğince kurumlar arası aile birliği mazereti nedeniyle naklen atanma taleplerinin değerlendirilmesi düşünülüyor.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada ceza infaz kurumları ile denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan personel, eşinin çalıştığı yere veya yakınına naklen atanma talebinde bulunabileceği belirtildi. Başvurular NAS üzerinden alınacak ancak değerlendirmeler puana göre değil mazeret durumuna göre yapılacak. Sistem üzerinden gönderilmeyen hiçbir talep dikkate alınmayacak.

Aday memur olup olmadığına bakılmaksızın 1 Eylül 2017 tarihi itibariyle memuriyette bir yılını doldurmuş olmak gerekiyor. Bu süreye sözleşmeli pozisyonda geçen süreler hesaba katılacak, askerlik, açıkta ve aylıksız izinde geçirilen süreler ile hastalık raporlarının 3 aydan fazlası hesaba katılmayacak.

CTE personelinden aile birliği mazereti nedeniyle atanma talebinde bulunacakların; UYAP-Personel Uygulamaları/Personel İşlemleri/CTE Atanma Talep Formunu kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile girmek suretiyle elektronik ortamda doldurmaları ve aile birliği nedeniyle naklen atamalarda istenen belgelerini eklemek suretiyle 8-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında UYAP üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Fiziki olarak gönderilen talepler ile UYAP ortamından gönderilse dahi belirtilen tarihler dışında yapılan talepler ve eksik belge ile başvuru yapanların başvuruları değerlendirmede dikkate alınmayacak. Atanma Talep Formunun bir çıktısı alınarak imzalanıp kurumun personel biriminde muhafaza edilecek. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü aile birliği mazereti nedeniyle atanma duyurusu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adalet Bakanlığı CTE Personeli Aile Birliği Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!