1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sözlü Sınav Duyurusu
Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sözlü Sınav Duyurusu

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sözlü Sınav Duyurusu

Adalet Bakanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü, İdari İşler Müdürlüğü, Zabıt Kâtipliği ve Şoförlük kadroları için görevde yükselme sınavı adayları ile Tekniker ve Teknisyen kadroları için unvan değişikliği adayları belli oldu.

A+A-

Adalet Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda Taşra Atama ve Nakil Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilmekte olan Yazı İşleri Müdürlüğü, İdari İşler Müdürlüğü, Zabıt Kâtipliği ve Şoförlük kadroları için yapılacak görevde yükselme sözlü sınavı ile Tekniker ve Teknisyen kadroları için yapılacak unvan değişikliği sözlü sınavına katılmaya hak kazananlara ilişkin sonuçlar belli oldu.

Adalet bakanlığı görevde yükselme ve unvan değişikliği sözlü sınavına katılacak adaylar aşağıdaki bağlantıdan direk sözlü sınav bilgilerine ulaşabilirler.

Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 15 inci Maddesi gereğince yapılan yazılı sınav sonuçlarına göre, Yönetmeliğin 15/A Maddesi uyarınca en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının dört katına giren adaylar sözlü sınava girmeye hak kazandığı açıklandı.            

Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınav yeri Adalet Bakanlığı Ek Bina Konferans Salonu, Milli Müdafaa Caddesi No:22 Bakanlıklar/Ankara olarak açıklandı. Sözlü sınav adayları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler