1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Adalet Bakanlığı, İstanbul Adalet Sarayı 3713 İle Memur Atama Duyurusu
Adalet Bakanlığı, İstanbul Adalet Sarayı 3713 İle Memur Atama Duyurusu

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adalet Sarayı 3713 İle Memur Atama Duyurusu

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adli Yargı İlk Derce Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’ndan Devlet Personel Başkanlığınca 9 Mart 2018 tarihinde yapılan kura sonuçlarına göre Şehit Yakınları ve Gazi Atamalarına ilişkin duyuru yayımlandı.

A+A-

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün 21 Mart 2018 tarihli Şehit Yakını ve Gazilerin Atanması konulu yazısı ekinde gönderilen liste ile İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına ve Gaziosmanpaşa Adliyesi için Hizmetli veya Memur adaylarının atamaları yapıldığı belirtildi.

Atamaları yapılmış olan ve yerleştirilen Hizmetli veya Memur adayların yerleştirildikleri ilden başka bir ile ya da mahale atanma taleplerinin bulunup bulunmadığını aşağıda istenen belgelere ek olarak dilekçe ile İVEDİ olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylardan istenen belgeler şunlardır; 2 adet biyometrik fotoğraf, Başvuru Dilekçesi ve Askerlik Durum Beyanı, Devlet Personel Başkanlığı'nca yapılan yerleştirme sonuç belgesi, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, Sağlıkla ilgili olarak, görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı Beyan istenmektedir.

2 Adet Adli Sicil ve Arşiv Kaydı Belgesi, 2 Adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, 2 Adet Kimlik Fotokopisi, 2 Adet Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, 2 Adet Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgah), Mal Bildirimi Beyanı, Erkek Adaylar İçin Askerlik Durum Belgesi isteniyor. Duyuru metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler