1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adalet Bakanlığı Kadrolu İcra Katibi Alımı Başvurusu
Adalet Bakanlığı Kadrolu İcra Katibi Alımı Başvurusu

Adalet Bakanlığı Kadrolu İcra Katibi Alımı Başvurusu

Adalet Bakanlığı Kadrolu 150 İcra Kâtibi Alım İlanı Tam Metni

A+A-

Adalet Bakanlığı Kadrolu 150 İcra Kâtibi Alım İlanı Tam Metni

Adalet Komisyonu tarafından yapılacak uygulama ve sözlü sınavlarıyla, açıktan atama suretiyle 150 icra kâtibi 20 katı aday uygulamalı sınava alınacak olup kazananlar arasından 3 katı aday sözlü sınav sonucunda alınacaktır.

Lisans mezunları için KPSSP-3, önlisans mezunları için KPSSP-93, ortaöğretim mezunları için KPSSP-94 puan türünden) en az 70 puan almış olmak.

En az lise veya dengi okul mezunu olup, örgün öğretim yoluyla verilen daktilo ya da bilgisayar dersini başarıyla tamamladığını belgelemek veya başvuru tarihinde Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı veya kamu kurumu ve kuruluşlarınca düzenlenen kurslar sonucu verilen daktilo ya da bilgisayar sertifikasına sahip bulunmak.

150 icra kâtibi alımı için Başvuru formu ve İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Adliye Personeli Alımı İlanları İçin Tıklayınız.

Uygulama Sınavı Yapılacak Kadrolar İçin En Son Sınavda Uygulanan Metinler İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi Uygulama Metinleri

Adalet Bakanlığının, 26 Ocak - 06 Şubat 2015 tarihleri arasında Kadrolu ve Sözleşmeli Zabıt Katibi ve Mübaşir Personel Alımına ilişkin Tercih Robotumuz hazırlanmış olup siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır.  5046 Zabıt Katibi Tercih Robotu sizlere en büyük- en küçük, en az-en çok, kategori bazlı, şehir bazlı gibi birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayacak. 

5046 ZABIT KATİBİ VE DİĞER PERSONEL TERCİH ROBOTU İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.