Adalet Bakanlığı Naklen 200 İcra Müdür Yardımcısı Alımı Başvuruları Başladı

Adalet Bakanlığı icra müdür yardımcısı alımı başvuruları başladı. Adalet Bakanlığı naklen 200 icra müdür yardımcısı alımı başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

featured

Adalet Bakanlığı naklen memur ataması için başvurular başladı. 27 Temmuz’da Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün yayınladığı ilan uyarınca icra katipleri arasından 200 icra müdür yardımcısı alınacak. Atamalar yazılı ve sözlü sınavlar ile 9-5 inci dereceli kadrolara yapılacak. İcra müdür yardımcısı atamaları kurum içi naklen gerçekleştirilecek. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

Başvuru şartları arasında icra katibi olarak 31 Aralık 2017 tarihi itibarıyla fiilen en az bir yıl çalışmış olmak şartı belirtiliyor. Ayrıca adalet meslek yüksek okulu, hukuk fakültesi, meslek yüksek okullarının adalet bölümü ya da adalet meslek eğitimi ön lisans programı mezunu olmak şartı aranıyor.

Adalet Bakanlığı naklen 200 icra müdür yardımcısı alımı başvuruları 7 Ağustos tarihi itibariyle başlarken 11 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurular sürecek. Adayların icra müdür yardımcılığına geçiş sınavı bilgi formunu ve öğrenim belgesini, bağlı bulundukları Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonlarına şahsen iletmeleri gerekiyor.

Başvuruların ardından sonuçlar 21 Ağustos 2017 tarihinde açıklanacak. Başvurusu kabul edilen adaylar 155 TL sınav ücreti yatırmak kaydıyla sınava girebilecek. Sınavı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılacak. Adalet Bakanlığı naklen memur ataması ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adalet Bakanlığı Naklen 200 İcra Müdür Yardımcısı Alımı Başvuruları Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!