Adalet Bakanlığı Personeli GYS ve Unvan Değişikliği Sınav Başvuruları Başladı

Adalet Bakanlığı personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği başvuruları başladı. Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı başvuru şartları, sınav ücreti ve detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

featured

Adalet Bakanlığı personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği başvuruları başladı. Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru ile Bakanlık merkez ve taşra teşkilatında münhal bulunan mühendis, istatistikçi, öğretmen, kütüphaneci, tekniker, teknisyen, müdür, şef ve memur kadrolarına görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı sonuçlarına göre atama yapılacağı açıklandı.

Adalet Bakanlığı görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav başvuruları 9 Ağustos 2017 tarihinde başladı, adaylar başvurularını 15 Ağustos 2017 tarihi mesai bitimine kadar Eğitim Dairesi Başkanlığına bizzat veya Cumhuriyet Başsavcılıkları aracılığıyla yapabilecekler. Belirtilen tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının 7 Ekim 2017 günü saat 14.00’da Ankara’da yapılacağı açıklandı. Sınavı yapacak olan ÖDSGM tarafından sınavla ilgili bilgilendirme amacıyla hazırlanacak olan sınav uygulama duyurusu, 28 Ağustos 2017 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığının internet adresinden yayınlanacak.

Adalet Bakanlığı görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına girmeye hak kazanan adayların isim listesi 28 Ağustos 2017 tarihinde bakanlığın internet adresinden ilan edilecek. Aday 11 – 17 Eylül 2017 tarihleri arasında 155 TL sınav ücreti yatıracaklar. Sınav giriş belgeleri ise 27 Eylül’de Milli Eğitim Bakanlığının internet adresinden yayınlanacak.

Adalet Bakanlığı personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı ile ilgili detaylı bilgiye, boş kadrolara ve duyuru metinlerine bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Görevde yükselme sınav ilanı için TIKLAYINIZ. Unvan değişikliği sınav ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adalet Bakanlığı Personeli GYS ve Unvan Değişikliği Sınav Başvuruları Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!