1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Zabıt Katipliği Birden Fazla Başvuru Duyurusu
Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Zabıt Katipliği Birden Fazla Başvuru Duyurusu

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Zabıt Katipliği Birden Fazla Başvuru Duyurusu

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı zabit katibi alımı kapsamında birden fazla başvuru yapanların başvurularının geçersiz sayıldığını ve ek listeyi yayımladı.

A+A-

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı yapılan duyuruda komisyona birden fazla başvuru yapanlarla ilgili liste yayımlandı.  Bilindiği üzere gerek sözleşmeli zabıt katibi alımları gerekse Adalet Bakanlığı ve CTE alımlarında komisyonlara sadece bir başvuru yapılması gerekmektedir.

My Memur olarak bizler de haberlerimizde ve detaylı incelediğimiz ve başvuruların kimlerin, nasıl yapacağına dair detaylarını verdiğimiz haberlerimizde belirtmekteyiz. Bu kapsamda komisyon tarafından yapılan Sözleşmeli Zabıt Katipliği Sınavına İlişkin Ek Duyurusu şu şekildedir

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 9 Ekim 2017 tarihli, 2500 Sözleşmeli Personel Alımı ilanı gereğince İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına sınav izni verilmiş olup; ilanda belirtilen başvuru yeri ve şartları "Adaylar EK-1/A ve EK-1/B listelerde yeri, sayısı, unvanı ve niteliği belirtilen sözleşmeli pozisyonlardan sadece bir adalet komisyonuna, bir unvan için başvuru yapabileceklerdir.

Adayın birden fazla başvuru yaptığının tespit edilmesi halinde hiçbir başvurusu kabul edilmeyecek, bu şekilde sınava girenler kazanmış olsalar dahi istihdamları yapılmayacaktır." gereğince başvurusu geçersiz sayılan adaylara ait güncel liste ektedir. Birden fazla başvuru yapanlar ve reddedilenlerin listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum