1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adalet Bakanlığı ve CTE 14504 Personel Alımı İlanları Yayımlandı
Adalet Bakanlığı ve CTE 14504 Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Adalet Bakanlığı ve CTE 14504 Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE için 4 farklı ilanda toplamda lise, önlisans ve lisans mezunu 14504 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Adalet Bakanlığı ve CTE personel alımı ilanlarının tamamı için tıklayınız.

A+A-

Adalet Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı ile adli ve idari yargıda görev yapmak için personel alımları ile Ceza ve tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE’ye sözleşmeli personeller almak üzere toplamda 4 farklı ilan yayımlandı. Adalet Bakanlığı ile CTE’ye 4 ilanda 14 bin 504 personel alımı kadro ve unvanları şu şekildedir.

 Adalet Bakanlığında adli ve idari yargıda görev yapmak üzere Adliyelere 4771 sözleşmeli zabıt kâtibi 527 sözleşmeli mübaşir 27 sözleşmeli şoför 99 sözleşmeli teknisyen ve 69 sözleşmeli aşçı olmak üzere toplam 5493 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı Bakanlık Merkez Teşkilatında çalıştırılmak üzere 10 avukat (tam zamanlı), 20 diğer teknik hizmet personeli (istatistikçi), 30 destek personeli (şoför), 40 destek personeli (hizmetli) ile Adalet Bakanlığı merkez atamalı taşra teşkilatında aile, çocuk ve çocuk ağır ceza mahkemelerinde çalıştırılmak üzere 50 psikolog ve 50 sosyal çalışmacı olmak üzere toplam 200 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

CTE ceza infaz kurumları için sözleşmeli pozisyonda istihdam edilmek üzere  6.681  infaz ve koruma memuru,  49 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi),  223 diğer sağlık personeli (sağlık memuru),   185   teknisyen,  266  destek personeli (şoför),  42  destek personeli (aşçı),  21 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam  7 bin 467 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı için uygulama ve sözlü sınav sonucuna göre İcra kâtipliği pozisyonlarına bin 344 sözleşmeli icra kâtibi sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

CTE 7467 İKM alımı için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı 200 personel alımı için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı 5493 personel alımı için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı 1344 personel alımı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum