1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Adalet Bakanlığı ve CTE Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Eskişehir Adliyesi
Adalet Bakanlığı ve CTE Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Eskişehir Adliyesi

Adalet Bakanlığı ve CTE Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Eskişehir Adliyesi

Adalet Bakanlığı, Eskişehir, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından CTE personel alımları ile Bakanlık bünyesindeki personel alımları kapsamında mülakat sonuçları açıklandı. Adalet Komisyonu mülakat listeleri My Memur haberde.

A+A-

Eskişehir, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından 3 farklı duyuru ilan Adalet Bakanlığı ve CTE personel alımı sonuçları açıklandı. Aşağıdaki PDF dosyasından tüm detaylara ulaşabilir, tüm sonuçları direk indirebilirsiniz.

Mülakat Sonucu 1: Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru (Bayan), İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek), Şoför, Sıhhi Tesisat Teknisyenliği ile Metal İşleri Teknisyenliği temini için yapılan sözlü sınav sonucu düzenlenen nihai liste açıklandı.

Mülakat Sonucu 2: Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru (Bayan), İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek), Şoför, Sıhhi Tesisat Teknisyenliği ile Metal İşleri Teknisyenliği temini için yapılan sözlü sınav sonucu düzenlenen nihai liste açıklandı.

Mülakat Sonucu 3: Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve Mübaşirlik temini için yapılan sözlü sınav sonucu düzenlenen nihai liste açıklandı.

Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru (Bayan), İnfaz ve Koruma Memuru (Erkek), Şoför, Sıhhi Tesisat Teknisyenliği ile Metal İşleri Teknisyenliği temini için yapılan sözlü sınav sonuçları listesi için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İcra Katipliği temini için yapılan sözlü sınav sonucu düzenlenen nihai liste için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve Mübaşirlik temini için yapılan sözlü sınav sonuçları listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler