Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 18 Akademik Personel Alacak

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Personel alımı şartları ve ilanın tüm detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

32334
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi’nden geldi. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? Adana Bilim Ve Teknoloji akademik personel alımına başvurular ne zaman sona eriyor?

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 18 personel alımı yapılacaktır. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde  Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına sahşen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe, ekinde özgeçmiş, fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, doçentlik ve yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 adet CD’yi ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe, ekinde özgeçmiş, fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, doçentlik ve yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe, ekinde özgeçmiş, fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları ve yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek ilgili birime  şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 18 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 18 kişinin isimleri çoktan bellidir.Artık belge toplayıp-üniversite okumaya gerek kalmadı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!