1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 5 Akademik Personel Alım İlanı
Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 5 Akademik Personel Alım İlanı

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 5 Akademik Personel Alım İlanı

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Personel alımı şartları ve ilanın tüm detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi'nden geldi. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? Adana Bilim Ve Teknoloji akademik personel alımına başvurular ne zaman sona eriyor?

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 5 personel alımı yapılacaktır. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde  Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına sahşen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe, ekinde özgeçmiş, fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, doçentlik ve yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe, ekinde özgeçmiş, fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları ve yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek ilgili birime  şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.