Adana Polis Evi kamu personel alımı başvuruları başladı

İŞKUR ilanlarında Adana Polis Evi'nin kamu personeli alımı yapacağı duyuruldu. İŞKUR kamu personel alımına son başvuru tarihi 31 Ağustos 2016 olduğu ilan edildi.

23585
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR kamu personel alım ilanlarında Adana Polisevi Müdürülüğü’nün daimi statüde çalıştırılacak personel alım ilanı yer alıyor. Adana Polisevi Müdürlüğü münhal bulunan bir kamu personeli kadrosunda alım yapacağını duyurdu. Güzelyalı Mahallesinde bulunan Adana Polis Evi’ne bir Erkek Kuaförü alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR tarafından ilan edilen kamu personeli alımına başvuru için gereken şartlar ve başvuru şekline haberimizin ayrıntında yer verildi. Adana Polis Evi kamu personel alım ilanına başvuru için son tarihin 31 Ağustos 2016 olduğu İŞKUR kamu ilanları bölümünde duyuruldu.

Adana Polis Evi erkek berberi ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların Milli Eğitim Onaylı ustalık belgesine sahip olması ilan metninde belirtiliyor. Erkek berberi ilanına başvuruda bulunduktan sonra nihai listede isimleri yer alan adayların eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce Adana Polis Evi’ne ibraz etmek zorunda oldukları ilanda belirtiliyor. Adana Polis Evi kamu personel alımına eğitim durumu en az ilkokul olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Adana Polis Evi kamu personel alım ilanlarına Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden, Hizmet Merkezlerinden şahsen veya İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. İŞKUR resmi sitesi üzerinden üyelik oluşturduktan sonra ilan metinlerine ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR Adana Polis Evi erkek berberi personel alım detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    yaş sınırı kac

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!