1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. Adana Valiliği SYDV Memur Alıyor Mayıs 2019
Adana Valiliği SYDV Memur Alıyor Mayıs 2019

Adana Valiliği SYDV Memur Alıyor Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Adana Valiliği SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

Adana Valiliği kendi bünyesinde çalışacak Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 9 Mayıs 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Adana Çukurova SYDV memur alımında 1 (bir) kadro muhasebeci unvanında olacak.

Büro görevlisi memur alımına başvurmak isteyen adayların 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme veya İktisat Bölümlerinden birinden mezunu olması gerekiyor. Aynı zamanda adayın 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’den 60 puana sahip olma şartı ve En az "B" sınıfı ehliyet aranıyor.

Memur alımında adaylarda; 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları yer alıyor.

Ayrıca SYDV Memur alımında adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Son başvuru tarihi 9 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler