Adana Valiliği SYDV Memur Alıyor Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Adana Valiliği SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

featured

Adana Valiliği kendi bünyesinde çalışacak Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 9 Mayıs 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Adana Çukurova SYDV memur alımında 1 (bir) kadro muhasebeci unvanında olacak.

Büro görevlisi memur alımına başvurmak isteyen adayların 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme veya İktisat Bölümlerinden birinden mezunu olması gerekiyor. Aynı zamanda adayın 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’den 60 puana sahip olma şartı ve En az “B” sınıfı ehliyet aranıyor.

Memur alımında adaylarda; 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları yer alıyor.

Ayrıca SYDV Memur alımında adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Son başvuru tarihi 9 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adana Valiliği SYDV Memur Alıyor Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!