1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adana Vekil İmam Alımı Sınav İlanı
Adana Vekil İmam Alımı Sınav İlanı

Adana Vekil İmam Alımı Sınav İlanı

Adana il müftülüğü 2015 Ocak ayında yapılacak Vekil İmam-Hatip alımı için yapılacak sınav ilanı.....

A+A-

Adana Pozantı İlçe müftüğü bünyesinde yer alan Yukarıbelemedik mah. Çay Camiine Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşıvanlanlan sözlü ve uygulamalı Vekil İmam-Hatiplik için yarışma sıanvı yapılacaktır.

Başvuracak adaylar aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanamın Değişik 48/A maddesinde aranan genel ve özel şartları taşıyor olmak.

- Vekil İmam-Haiip kadrosuna atanmak için; en az İmam Hatip Lisesi mezun olmak.

- 2014 yılı DHBT sınavına girmiş (Ortögretim KPSSP122, ön Usan» KPSSP123. Lisanı KPSSP124) puanlarından es az 60 puan almış olmak.

- Askerlikle ilişiği bulunmamak.

- Sabıka kaydı bulunmamak,

Sınava katılmak isteyenlerin 12/12/2014 tarihinden itibaren. 26/12/2014 tarihi mesai bitimine kadar istenen evraklarla birlikte Valilikten muhavvel bir dilekçe ile İl Müftülüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.
Sınav; 06/01/2015 Salı günü Saat 09.00 da İl Müftülüğünde yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.