Adıyaman Üniversitesi 35 Akademik Personel Alıyor Nisan 2019

Devlet Personel Başkanlığı tarafından bugün yayımlanan ilana göre Adıyaman Üniversitesi 35 Akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alımın detaylarını haberimizde paylaşıyoruz.

53503
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akademik yerleştirmeler hangi bölümlere olacak?

DPB tarafından yayımlana ilana göre Adıyaman Üniversitesi Dr. Öğretim Görevlisi unvanıyla 19 Araştırma görevlisi unvanıyla kadrosuna 1, öğretim görevlisi kadrosu ile ise 8, profesör unvanı ile 4, Doçent unvanı ile 2 akademik yerleştirme yapılacak. Dr. Öğretim Görevlisi olarak Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Eczacılık Fakültesine olacak Araştırma Görevlisi unvanıyla ise Tıp fakültesine akademik yerleştirme yapılacak. Profesör ve Doçent unvanı ile ise Fen Edebiyat Fakültesine ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu bölümlerine yerleştirme yapılacak.

Başvurmak isteyen akademik adaylardan istenilen belgeler neler?

Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesinin suretini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile başvurmaları gerekiyor.

 Doçent Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesinin suretini, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile başvurmaları gerekiyor.

Doktor Öğretim Üyesi Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde, özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin sureti ile başvurmaları gerekiyor. Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına Doçentler başvuramazlar.

Başvurular ne zaman ve nereye yapılacak? Akademik adaylar 8 Mayıs 2019 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Adaylar Öğretim Elemanı Başvuru Formu ve sonuçlar için Adıyaman üniversitesi web sitesinden ulaşabilecekler.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!