Adıyaman Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 12 akademik personel alımı yapılacak. Peki Adıyaman Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar..

32300
Daha Fazla Göster

Adıyaman Üniversitesi’nden personel alımı müjdesi geldi. Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Adıyaman Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? Adıyaman Üniversitesi akademik personel alımına başvurular ne zaman sona eriyor?

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 9 personel alımı yapılacaktır. Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde  Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına sahşen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile  birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise :Yabancı dili belirten bir dilekçe, özgeçmişleri, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve noter tasdikli mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin noter tasdikli sureti ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adıyaman Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!