1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Adıyaman Valiliği KPSS Şartsız 28 Güvenlik Korucusu Alımı Yapacak
Adıyaman Valiliği KPSS Şartsız 28 Güvenlik Korucusu Alımı Yapacak

Adıyaman Valiliği KPSS Şartsız 28 Güvenlik Korucusu Alımı Yapacak

Adıyaman’da 3 ilçeye güvenlik korucusu alımı yapılacak. KPSS şartsız ve mezuniyet şartsız güvenlik korucusu alımı Gölbaşı, Samsat ve Çelikhan ilçelerine yapılacak. Detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Adıyaman Valiliğine bağlı ilçelere güvenlik korucusu alımı yapılıyor. Gölbaşı, Samsat ve Çelikhan ilçeleri kaymakamlıklarınca yayınlanan ilanlara göre bu 3 ilçede görev yapmak üzere güvenlik korucusu alınacak. Bu kapsamda Gölbaşı ilçesine 18, Samsat ilçesine 4 ve Çelikhan ilçesine 6 güvenlik korucusu istihdam edilecek.

Genel şartlar

Güvenlik korucusu alımlarında KPSS şartı aranmıyor. Ayrıca herhangi bir mezuniyet şartı da belirtilmiyor. Adayların askerliklerini yapmış olmaları, görevlendirilecekleri köyde ikamet ediyor olmaları, okuryazar olmaları gibi şartları sağlamaları gerekiyor. Yaş şartı ilanlara göre farklılık gösteriyor.

Gölbaşı Kaymakamlığı güvenlik korucusu alımı Balkar Beldesi, Karaburun Köyü, Karabahşili Köyü, Yeşilova Köyü, Aktoprak Köyü, Hacılar Köyü, Çataltepe Köyüne yapılacak. Adaylarda genel şartların yanı sıra, köylere göre değişecek şekilde 30, 35 ve 40 yaşından büyük olmamak şartları aranacak. Bu şartları ve daha fazla detayı ilan metninden incelemek için TIKLAYINIZ.

Samsat Kaymakamlığı güvenlik korucusu alımı Akdamar Köyü, Yarımbağ Köyü, Doğanca Köyü ve Kuştepe Köyüne yapılacak. Adaylarda yukarıdaki genel şartların yanı sıra, 40 yaşından büyük olmamak şartı aranacak.

Çelikhan Kaymakamlığı güvenlik korucusu alımı Karaçayır, Mutlu ve Askerhan Köylerine yapılacak. Adaylarda 40 yaşından büyük olmamak şartı aranacak. İlan metni ve daha fazla detay için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.