1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Adalet Bakanlığı 200 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı
Adalet Bakanlığı 200 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı 200 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından 200 sözleşmeli personel alımı kapsamında sözlü sınav sonuçları açıklandı. Adli Tıp Kurumu sözlü sınav sonucu memur atama belgeleri ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Adli Tıp Kurumu merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere 200 personel alımı kapsamında 30 Temmuz - 07 Eylül 2018 tarihleri arasında Adli Tıp Kurumu merkez binasında sözlü sınav gerçekleştirilmişti.

Adli Tıp Kurumu Biyolog, Destek Personeli (Hizmetli), Şoför, Diğer Sağlık Personeli (Otopsi), Kimyager, Hemşire, İnfaz ve Koruma Memuru, Laborant, Mühendis, Büro Personeli ve Teknisyen alımı kapsamında sözlü listelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sınav Kurulu Başkanı ve Üyelerince yapılan sözlü sınav değerlendirmesi sonucuna göre Başkan ve Üyelerce ayrı ayrı verilen puanların aritmetik ortalaması ile KPSS’den aldıkları puanların aritmetik ortalamasına göre en yüksek puandan en düşük puana doğru sıralama yapılmak suretiyle nihai başarı listeleri oluşturulmuş ve ilan edilen pozisyon sayısı kadar en yüksek puanlı aday atanmaya hak kazanmıştır.

Atanmaya hak kazanan adaylardan; güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumsuz olan, atama şartlarının kaybedilmesini gerektirecek nitelikteki eylemleri olduğu tespit edilen, geçerli bir mazereti olmaksızın süresi içerisinde görevine başlamayan ve istenen belgeleri süresi içinde teslim etmeyen adaylar bu haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.

Atanmaya hak kazanan adaylar 16 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeleri tamamlayarak Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na ulaştırmaları gerekiyor.

Atanmaya Hak kazananlardan İstenilecek Belgeler: Dilekçe, Askerlik durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf, Sağlık Kurulu Raporu, Diploma-Öğrenim Belgesi, Nüfus cüzdanı / T.C.Kimlik kartı fotokopisi, Mal Bildirim Beyannamesi, Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu, Özgeçmiş v KPSS Sonuç Belgesi isteniyor. Duyuru metni ve listeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler