1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Adli Tıp Kurumu 2018 Yılı Bilirkişilik Başvuruları Başladı
Adli Tıp Kurumu 2018 Yılı Bilirkişilik Başvuruları Başladı

Adli Tıp Kurumu 2018 Yılı Bilirkişilik Başvuruları Başladı

Adli Tıp Kurumu (ATK) 2018 yılı 2. Dönem bilirkişilik program detayları ve tarihleri açıklandı. Bilirkişilik başvuruları ile program detaylarına dair tüm detaylar için tıklayınız.

A+A-

Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Bilirkişilik Daire Başkanlığı’nın 2018 yılı 2. Dönem başvuru takviminin açıklanacağına ilişkin duyurusu yayınlanmasının ardından Adli Tıp Kurumu için bilirkişilik program detayları açıklandı.

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından düzenlenen Bilirkişilik faaliyetlerinin yürütülmesi ile ilgili temel, teorik ve pratik bilgileri içeren toplam 24 saatlik Bilirkişilik Temel Eğitimi 2018 yılı 2. Dönem programı için ön başvurularına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Başvurusu kabul edilen ve eğitim tarihi belirlenen adaylara eğitim ücretini yatırmaları için bildirimde bulunulacaktır. Başvurusu kabul edilen adayların eğitimi 24 kişilik gruplar halinde belirlenen tarih aralıklarında, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı merkez binasında yapılacaktır.

Eğitim grupları yeterli sayıya ulaştığında açılmaktadır. Yeterli sayıya ulaşılamaması durumunda farklı gruplara aktarım yapılabilecektir.

Bilirkişi başvuru eğitim ücreti! Eğitim ücreti Bin TL olarak belirlenmiş olup, Adli Tıp Kurumu Personeli (Emekli dahil), Jandarma Kriminal Daire Başkanlığı ile Kriminal Polis Laboratuvarları çalışanlarına, Adalet Bakanlığı çalışanları ve üniversitelerin Adli Tıp Enstitüleri ile Adli Tıp Ana Bilim Dallarında görev yapanlara %50 oranında indirim uygulanacaktır. 2018 yılı bilirkişilik temel eğitim programı duyurusu için TIKLAYINIZBilirkişi başvurusu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler