Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Mülakat Tarih ve Yerleri Belli Oldu

Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından yapılan personel alımına ait sözlü sınav tarihleri ve sözlü sına yerleri belli oldu.

featured

Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından 71 kamu personeli alımı ile alakalı mülakat tarihleri belli oldu. Bildiğini üzere Adli Tıp Kurumu personel alımı ile alakalı sizler ile detayları an ve an paylaşmıştık. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda

Aşağıda sizlerle paylaştığımız listelerdeki pozisyonlar için sözlü sınav tarihleri belli oldu. Adli Tıp Kurumu Başkanlığının İstanbul Bahçelievler’deki merkez binasında yapılacak olan sözlü sınavlara katılmak isteyen adayların aşağıda sizler ile paylaştığımız özgeçmiş örneğini doldurarak, resmi kimlik belgeleri ile birlikte belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde sözlü sınava katılmayan adayların, başka bir tarihte sınava alınmayacakları belirtildi.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ NASIL YAPILDI?

Başvuruda bulunan ve başvuruları kabul edilen adayların öğrenim durumuna göre KPSS P3, KPSS P93 veya KPSS P94 puanları esas alınarak en yüksek puandan başlayarak en düşük puana göre sıralamaları yapıldı. Bu sıralama sonucunda ilan edilen pozisyon sayısının 10 katı kadar sıralamada yüksek sırada bulunan aday, sözlü sınava girmeye hak kazandı. Sıralamalar pozisyon yeri ve unvan bazında ayrı ayrı yapıldı. Aşağıdaki PDF dosyasından tüm detayları bulabilirsiniz.

MÜLAKAT LİSTESİ

pdf.jpg

ÖZ GEÇMİŞ ÖRNEĞİ

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Mülakat Tarih ve Yerleri Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!