1. HABERLER

 2. İŞ İLANLARI

 3. İŞKUR İŞ İLANLARI

 4. Adnan Menderes Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!
Adnan Menderes Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Adnan Menderes Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, en az ilköğretim mezunu 84 sürekli işçi alımları yapıyor. Detaylar mymemur.com.tr’de!

A+A-

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi en az lise mezunu 12 Güvenlik Görevlisi ile birlikte en az ilköğretim mezunu 8 Temizlik Görevlisi alımı yapıyor. İlan şartlarını taşıyan adaylar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde https://esube.iskur.gov.tr internet adresinden (iş arayan) linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR İl Müdürlüklerinden / Hizmet Merkezlerinden, Hizmet Noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip edilen ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

 Temizlik Görevlisi için aranan şartlar arasında;

 • En az İlköğretim mezunu olmak,
 • Son başvuru gününde 30 yaşını bitirmemiş olmak,
 • Temizlik işini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak
 • Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,

Güvenlik Görevlisi alımları için aranan şartlar arasında;

 • En az lise mezunu olmak,
 • Son başvuru günü 30 yaş ve altında olmak,
 • Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olmak,
 • Güvenlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmaması,
 • Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,
 • Kadın adaylarda en az 1,65 cm boyunda olmak. Erkek adaylarda en az 1,75 cm boyunda olmak.

Tüm adayların ise;

 • 18 yaşını tamamlamamış olmaları,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,
 • Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması istenmektedir,

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR ) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan başvuru sahipleri arasından, noter huzurunda yapılacak kura çekimi ile açık iş sayısının (ilan edilen kadro sayısı) 4 (dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday belirlenecektir. Belirlenen adaylar Üniversitemizin internet sitesinde ilan edilecek olup, www.adu.edu.tr bu siteden yapılan duyurular tebligat kabul edilecek ve adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Kura çekimi işlemi Noter Huzurunda 07.10.2020 günü saat: 10.00'da ADÜ TV üzerinden canlı yayınlanacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen adaylar Sözlü Sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri ve tarihleri Üniversitemizin internet sitesinde ilan edilecek olup (www.adu.edu.tr), adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.