1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. ADUAS Daimi İşçi Alımı
ADUAS Daimi İşçi Alımı

ADUAS Daimi İşçi Alımı

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi 9 Kamu İşçisi Alacak Son Başvuru 23 Mart 2015

A+A-

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Büro Memuru Alımı İçin; Lisans Programı Matematik ve Lisans Mezunları Başvurabilecek Kpss 60 Puan Şart. Ankara İlinde İkamet etmek ve İngilizce bilmek şart. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Bilgi İşlem Destek Personeli Önlisans Mezunu Alınacak şartlar şöyle; Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi bölümü mezunu, Ankara da ikamet edenler başvurabilecek. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Elektrik Mühendisi alınacak şartlar şöyle; Ankara ilinde ikamet etmek, İngilizce bilmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Makine Mühendisi Alınacak şartlar şöyle; Ankara ilinde ikamet etmek, İngilizce bilmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Muhasebeci Alınacak Şartlar Şöyle; Maliye ve Muhasebe Mezunu, Ankara ilinde ikamet etmek, İngilizce bilmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Büro Memuru Önlisans Mezunu Alınacak Şartlar Şöyle; İşletme ve İktisat Mezunu, Ankara ilinde ikamet etmek, İngilizce bilmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Uzman Harita Mühendisliği Mezunu Alımı şartları şöyle; Spk Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına Sahip Olmalıdır. Yabancı Dil Biliyor Olmak, Ankara ilinde İkamet etmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Uzman İnşaat Mühendisliği Mezunu Alımı şartları şöyle; Spk Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına Sahip Olmalıdır. Yabancı Dil Biliyor Olmak, Ankara ilinde İkamet etmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Doğal Elektrik Üretim Ve Tic.A.Ş. 1 Kişi Uzman İstatistik Mezunu Alımı şartları şöyle; Spk Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına Sahip Olmalıdır. Yabancı Dil Biliyor Olmak, Ankara ilinde İkamet etmek şart.  İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.