Afyon Kocatepe Üniversitesi 18 Akademik Personel Alacak

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte Afyon Kocatepe Üniversitesine yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32678
Daha Fazla Göster

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Afyon Kocatepe Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 18 personel alımı yapılacak. Afyon Kocatepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri 2 adet fotoğraf, özgeçmiş ve eserler listesi, doçentlik belgesi ve öğrenim belgelerinin (lisans, yüksek lisans, doktora) e-devlet çıktıları veya onaylı örnekleri ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları anabilim dalını ve yabancı dilini belirten dilekçelerine ekleyecekleri 2 adet fotoğraf, özgeçmiş ve eserler listesi  doçentlik belgesi ve öğrenim belgelerinin (lisans, yüksek lisans, doktora) e-devlet çıktıları veya onaylı örnekleri ile birlikte ilgili akademik birimlere başvurmaları gerekmektedir. Afyon Kocatepe Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Afyon Kocatepe Üniversitesi 18 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!