1. HABERLER

 2. İŞ İLANLARI

 3. İŞKUR İŞ İLANLARI

 4. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, en az lise mezunu 20 sürekli işçi alımları yapıyor. Detaylar mymemur.com.tr’de!

A+A-

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ve bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/d maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi alınacaktır. Aranan şartlar ve sayılar aşağıda belirtilmiştir.

Alım Yapılacak Hizmet Türleri

 • 9 Temizlik Görevlisi
 • 3 Güvenlik Görevlisi (Lise ve Dengi)
 • 5 Güvenlik Görevlisi (Ön Lisans)
 • 1 Bakım-Onarım Personel (Elektrik-Elektronik Teknolojisi Teknisyeni)
 • 2 Bakım-Onarım Personel (Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni)

Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Şartlara durumu uyan adayların, ilanın Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinde yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde başvurularını esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. / www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular, takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Temizlik Görevlisi için aranan şartlar arasında;

 • İlköğretim veya Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.
 • Temizlik işini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak,
 • Erkek Temizlik Personeli sayısı Rektörlük ve bağlı eğitim binaları arasında ağır yük ve ekipman gerektiren işler dikkate alınmıştır,
 • Bayan Temizlik Personeli sayısı yeni açılacak olan hasta ve rehabilitasyon bakım merkezi bayan katındaki temizlik işerinde çalıştırılacaktır.

Güvenlik Görevlisi (Lise ve Dengi) alımları için aranan şartlar arasında;

 • En az lise ve dengi okul en fazla lisans mezunu olmak,
 • Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olmak,
 • Güvenlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmaması,
 • Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,
 • En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak (Erkek adaylar için).
 • Kadın adaylarda en az 163 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 175 cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10’dan fazla,15’den az olmamak (Boy ve kilo bilgileri sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.)

Güvenlik Görevlisi (Ön Lisans) alımları için aranan şartlar arasında;

 • Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun (ruhsal ve fiziksel) olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ulaşım sorunu bulunmamak,
 • 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak,
 • Ön lisans mezunu olmak.
 • Kadın adaylarda en az 163 cm. boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 175 cm. boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10’dan fazla, 15’den az olmamak (Boy ve kilo bilgileri sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.),
 • (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Bakım-Onarım Elemanı için aranan şartlar arasında;

 • İlköğretim veya Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.
 • Meslek Liselerinin Sıhhi Tesisat/Isıtma ve Sıhhi Tesisat programlarından mezun olmak veya 3308 sayılı Kanun le meslek yönetmelği gereğince MEB’den onaylı sertifika sahibi olmak veya söz konusu meslekte meslek okuluna at alanda ustalık belgesine sahip olmak ve 5 yıl deneyimli olduğunu (SGK Dökümü) belgelendirmek veya söz konusu meslekte en az 5 yıl çalıştığını belgelendirmek. (İşyeri yazısı-SGK Dökümü)

Elektrik-Elektreonik Teknolojisi Teknisyeni: En az 2 yıl asansör bakım-onarım alanında mesleki tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. (En Az 2 Yıl Hizmetinin Bulunduğunu SGK Hizmet Dökümü ile Belgelemek veya Bonservis belgesi ile beyan etmek),

Tesisat Teknolojisi Teknisyeni: En az 2 yıl Tesisat bakım-onarım alanında mesleki tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. (En Az 2 Yıl Hizmetinin Bulunduğunu SGK Hizmet Dökümü ile Belgelemek veya Bonservis belgesi ile beyan etmek),

İklimlendirme Teknisyeni: En az 2 yıl klima bakım-onarım alanında mesleki tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. (En Az 2 Yıl Hizmetinin Bulunduğunu SGK Hizmet Dökümü ile Belgelemek veya Bonservis belgesi ile beyan etmek).

Kura işleminin 15/10/2020 tarihinde saat 10:00 Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi B Blok Kat 2 Mavi Salonda yapılması planlanmış olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda adaylara ayrıca Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne web sayfasından ( https://www.afsu.edu.tr ) duyurulacaktır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.