Ağustos Öğretmen Atamaları ile Alakalı Nabi Avcı Açıklama Yaptı MEB

meb, meb personeli, öğretmen atamaları, ağustos atamaları, ağustos öğretmen atamaları, 2014 öğretmen atamaları, 2014 ağustos atamaları, nabi avcı atamalar, 28 ağustos öğretmen atamaları, torba yasa atamalar, torba yasa öğretmen atamaları, meb öğretmen

Ağustos Öğretmen Atamaları ile Alakalı Nabi Avcı Açıklama Yaptı MEB
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim bakanı Nabi Avcı Ağustos Ayı 40 Bin öğretmen ataması ile alakalı bir açıklama yaptı. Meclisin tatile girmesi ile beraber görüşülemeyen, MEB tarafından yapılacak olan 40 bin öğretmen ataması ile alaka Meb Bakanı açıklama yaptı.

Meb Bakanı tarafından yapılan açıklamada Ağustos öğretmen atamaları için kimsenin mağdur edilmeyeceğini, Cumhurbaşkanlığı Yemini için 28 Ağustos 2014 tarihinde açılacak olan Mecliste Öğretmen atamaları ile alakalı bir düzenleme yapışabileceğini dile getirdi.

Gazeteciler tarafından MEB Bakanı Nabi Avcı’ya Öğretmen Ağustos atamaları ile alakalı yönlendirilen sorulara bakan Avcı yanıt verdi. Avcı 28 Ağustos 2014 tarihinde olağanüstü toplanacak olan mecliste 40 Bin öğretmen atamasında öğretmenlerin mağdur olmaması, 2014 – 2015 eğitim öğretim yılında eğitimin aksamaması için bir ek gündem maddesiyle düzenleme yapılabilineceğini belirtti.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!