1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Ahi Evran Üniversitesi 48 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019
Ahi Evran Üniversitesi 48 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019

Ahi Evran Üniversitesi 48 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 48 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Ahi Evran Üniversitesine toplamda 48 akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Ahi Evran Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, Doçent ve Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 48 Akademik Personel alımı yapılacak.

Ahi Evran Üniversitesi akademik personel alımında adaylar İslami İlimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, gibi bölümlere akademik personel yerleştirmesi yapacak.

Akademik personel alımına başvurular 24 Haziran 2019 tarihinde son bulacak.

Profesör kadrosu Daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesi ile birlikte, özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınabilir Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Doçent kadrosu Daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Belleğe aktarılarak dilekçeleri ile birlikte ilanın Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Ahi Evran Üniversitesi başvurular ilanın yayın tarihi itibariyle 24 Haziran 2019 tarihi mesai bitimine kadar Profesör ve Doçent kadroları için Rektörlük (Personel Dairesi Başkanlığına), Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilgili akademik birime şahsen yapılacak. Posta ile yapılan başvurular ve eksik belgeli dosyalar kabul edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler