Aile Bakanlığı ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Duyurusu

Aile ve Sosyal Politikalar uzman yardımcılığı sözlü sınav tarihleri ile sınav giriş belgesine ilişkin duyuru yayımlandı. 1 Kasım 2017 tarihli ASP uzman yardımcılığı sınavı sözlü sınav giriş yerleri ve tarihleri için tıklayınız.

Aile Bakanlığı ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Duyurusu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1 Kasım 2017 tarihinde ilan edilen Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı Sınavı için başvurular elektronik ortamda 20 Kasım 2017 ile 1 Aralık 2017 tarihleri arasında, belge teslim işlemleri 11 Aralık 2017 – 22 Aralık2017 tarihleri arasında alınmış olup, sözlü sınava katılacak adaylar belirlenmiştir.

Sınava katılmaya hak kazanan adaylar sınava giriş belgelerini aşağıdaki internet adresinden (sözlü sınav tarihleri kesinleştiği zaman) alacaktır. Adaylar sözlü sınavda bu belge ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi gibi fotoğraflı, geçerli bir kimlik belgesini de yanlarında bulunduracaklardır. Sözlü sınava katılamayacak müracaat sahiplerine herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Başvurusu kabul edilip, isimleri sınava katılabilecekler arasında yer alanlardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemeyecek ve haklarında 26 Eylül 2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Değerlendirme sonucu ve sınav giriş belgeleri için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!