1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Aile Bakanlığı ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Duyurusu
Aile Bakanlığı ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Duyurusu

Aile Bakanlığı ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınav Duyurusu

Aile ve Sosyal Politikalar uzman yardımcılığı sözlü sınav tarihleri ile sınav giriş belgesine ilişkin duyuru yayımlandı. 1 Kasım 2017 tarihli ASP uzman yardımcılığı sınavı sözlü sınav giriş yerleri ve tarihleri için tıklayınız.

A+A-

1 Kasım 2017 tarihinde ilan edilen Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı Sınavı için başvurular elektronik ortamda 20 Kasım 2017 ile 1 Aralık 2017 tarihleri arasında, belge teslim işlemleri 11 Aralık 2017 - 22 Aralık2017 tarihleri arasında alınmış olup, sözlü sınava katılacak adaylar belirlenmiştir.

Sınava katılmaya hak kazanan adaylar sınava giriş belgelerini aşağıdaki internet adresinden (sözlü sınav tarihleri kesinleştiği zaman) alacaktır. Adaylar sözlü sınavda bu belge ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi gibi fotoğraflı, geçerli bir kimlik belgesini de yanlarında bulunduracaklardır. Sözlü sınava katılamayacak müracaat sahiplerine herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Başvurusu kabul edilip, isimleri sınava katılabilecekler arasında yer alanlardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemeyecek ve haklarında 26 Eylül 2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Değerlendirme sonucu ve sınav giriş belgeleri için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler