1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Aile Bakanlığı ASPB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları
Aile Bakanlığı ASPB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları

Aile Bakanlığı ASPB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASPB görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav sonuçlarını açıklandı. Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav sonuçları için tıklayınız.

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından merkez, taşra ve döner sermaye teşkilatında görev yapan personelin hizmet gerekleri, liyakat ve kariyer ilkeleri ile kıdem ve sınav sonuçları esas alınmak suretiyle görevde yükselme ve unvan değişikliğine ilişkin öğrenim, sınıf ve kadro durumları gözetilerek görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı sonuçları açıklandı.

Yazılı sınav itiraz nasıl yapılacak? Yazılı Sınav İtirazları Personel, sınav sorularına itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaktır.

Personel; sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının Milli Eğitim Bakanlığı MEB internet sitesinden yayımlanmasından itibaren en geç 5 iş günü içinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığına yapacaklardır.

Sınav sonuçlarına, sınav sonuçlarının açıklandığı tarihten itibaren en geç on iş günü içinde itiraz edilebilir. Bu itirazlar ilgisine göre sınav kurulunca incelenir veya sınavı yapan kuruma incelettirilir.

İnceleme sonuçları ise yazışma süreleri hariç en geç on iş günü içinde Personel Dairesi Başkanlığı tarafından itiraz sahiplerine bildirilir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevde yükselme sınavı, sınav sonuç belgesi için TIKLAYINIZ. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı unvan değişikliği sınavı, sınav sonuç belgesi için TIKLAYINIZ. Başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler