Aile Bakanlığı Hüyük SYDV KPSS 60 Puan ile Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Hüyük Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Hüyük SYDV) kamu personeli alım ilanı yayınladı. Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. KPSS 60 puan şartı yer alıyor.

56748
Abone Ol
Daha Fazla

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Hüyük Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Hüyük SYDV) kamu personeli alım ilanı yayınladı. SYDV memur alımına başvurular başladı. Başvuru son günü 14 Ekim olarak ilan edildi. Adaylar evrak teslimini 15 Ekim’e kadar yapabilecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Konya Hüyük Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere bir kamu personeli alımı yapılacaktır. Konya Hüyük SYDV’ye yapılacak personel alımı Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi kadrosunda olacak.

SYDV KAMU PERSONELİ ALIM ŞARTLARI

Hüyük SYDV memur alım ilanına başvuru yapacak adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Kamu personeli adaylarının B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanıyor olması ve Vakfın İlçe sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olması gerekiyor.

Sosyal İletişim becerisine sahip olmak , Görevini devamlı yapmasına engel olacak, akıl sağlığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak, Adli ve İdari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak şartları da ilan metninde yer alıyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Konya Hüyük Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak kamu personeli alım ilanına aşağıda bulunan linkten kayıt olduktan sonra başvuru işleminizi yapabiliriniz.

SYDV PERSONEL ALIMI BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!