1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Aile Bakanlığı Kamu Personeli 20 Memur Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı
Aile Bakanlığı Kamu Personeli 20 Memur Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Aile Bakanlığı Kamu Personeli 20 Memur Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 20 denetçi yardımcısı memur alımı sınav sonuçları açıklandı. Personel alımı kapsamında denetçi yardımcılığı giriş sınavında başarılı olup atanmaya hak kazanan adaylardan istenilen belgeler ve açıklamalar için tıklayını

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı denetçi yardımcılığı giriş sınavında başarılı olup atanmaya hak kazanan adaylardan istenilen belgeler ve açıklamalar Bakanlık tarafından yayımlandı. Gerekli belgelere ve başvurulara dair detaylar şu şekildedir:

Nüfus Cüzdanı fotokopisi, 3 adet vesikalık fotoğraf, Mal bildirimi formu, Kamu görevlileri etik sözleşmesi, Atama başvuru, taahhüt ve bilgi formu, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu ile Terhis Belgesi fotokopisi (askerlik görevini yapmış erkek adaylar için) istenmektedir.

Evrakları şahsen getirecek adaylar için en son Öğrenim Belgesinin aslı ve bir adet fotokopisi, posta ile gönderecek adaylar için sadece Öğrenim Belgesinin noter tasdikli sureti yeterli olacaktır.

İstenilen belgelerin duyuru metninde belirtilen iletişim adresine şahsen veya APS / Kargo ile 8 Ocak 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ulaştırılması gerekiyor. Belgelere ve açıklamalara dair tüm detayların yer aldığı duyuru için TIKLAYINIZ. Denetçi Yardımcılığı Giriş Sınavı sonuçlarını öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.