1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Aile Bakanlığı Uzman Yardımcılığı Memur Atama Sonuçları Açıklandı! Memur Atama Belgeleri Yayımlandı
Aile Bakanlığı Uzman Yardımcılığı Memur Atama Sonuçları Açıklandı! Memur Atama Belgeleri Yayımlandı

Aile Bakanlığı Uzman Yardımcılığı Memur Atama Sonuçları Açıklandı! Memur Atama Belgeleri Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar uzman yardımcılığı sözlü sınav sonuçlarına ilişkin duyuru yayımlandı. ASP uzman yardımcılığı sözlü sınav sonuçları açıklandı. Aile Bakanlığı memur atamasına esas belgeler için tıklayınız.

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 1 Kasım 2017 tarihinde ilan edilen Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı sınavı için elektronik ortamda alınan başvurular sonucunda belgelerini teslim eden ve sözlü sınava katılan adayların değerlendirmeleri yapılarak sınav sonuçları açıklandığı duyuruldu.

Aile Bakanlığı duyurusunda 3 Nisan 2018 tarihinde açıklanan sonuçlar da yaşanan teknik sebepler nedeniyle yeniden açıklamaya ihtiyaç duyulmuştur denildi. Bu kapsamda Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı için sözlü sınav sonuçlarına ve atama belgelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uzman Yardımcılığı sözlü sınavında başarılı olan adaylardan atamaya esas istenilen belgelerin 20 Nisan’a kadar duyuru metninde yer alan adrese ulaştırılması gerekiyor.

Atamaya esas belgeler şunlardır! Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bakanlıktan temin edilerek bilgisayar ortamında doldurulup, imzalanacaktır, nüfus cüzdanı suretini onaylayan kısmı boş bırakılacaktır.

Askerlik durum belgesi beyanı, atama başvuru ve taahhüt formu, mal bildirimi formu, kamu görevlileri etik sözleşmesi, diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneği, e-devletten alınan mezuniyet belgesi çıktısı isteniyor. Sözlü sınav değerlendirme sonuçları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler