Aile Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu! Mayıs 2019

3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kadrolarına atanmaya hak kazananların atamalarının yapılması için istenilen belgeler yayımlandı. Memur atama belgeleri ve tüm detaylar My Memur haberde.

featured

30 Nisan 2019 Tarihinde Yapılan Atama Kuraları ile 3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadrolarına Açıktan Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenilen Belgelere ve tüm dokümanlara aşağıdaki bağlantıdan “PDF” ulaşabilirsiniz.

3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında Devlet Personel Başkanlığınca 30/04/2019 tarihinde gerçekleştirilen atama kuraları sonucu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığ kadrolarına atanmaya hak kazanan personelin atamalarının yapılabilmesi için, aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığı’na (Genel Atama Şubesi; Emek Mh.17. Cadde No:13 C Blok K:2 Emek/Çankaya/06520 ANKARA) 21 Mayıs 2019 tarihine (mesai bitimi) kadar başvurmaları gerekmektedir.

MEMUR ATAMASINA ESAS İSTENİLEN BELGELER

1) Nüfus Cüzdanının onaylı örneği,

2) Öğrenim belgesinin onaylı örneği,

3) Ortaöğrenim belgesinin onaylı örneği (Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanlar için),

4) 6 adet vesikalık fotoğraf (Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik hükümlerine göre çekilmiş, erkek adaylar için ceket ve kravatlı),

5) Erkek adaylar için; Askerlik Durumuna dair yazılı belge,

6) Adli sicil belgesi (e-devlet),

7) AÇSHB Atama, Taahhüt ve Başvuru Formu

8) Mal bildirim formu (Form önlü arkalı tek sayfa olacak şekilde kapalı zarf içerisinde teslim edilecektir.)

9) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Eksiksiz bilgisayar ortamında doldurulup,  2 nüsha halinde çoğaltılıp, her birine vesikalık fotoğraf yapıştırılıp imzalanarak tek sayfaya sığacak şekilde hazırlanması gerekmektedir.)

10) Atama belgesinin internet çıktısı istenmektedir.

Adaylar, onaylı örneği istenen belgelerin aslını ibraz ederek, fotokopisi ile başvurmaları durumunda, belgeler Bakanlığımızca onaylanacaktır. Posta yolu ile başvuracak adayların ise mutlaka belgelerin asıllarını veya onaylı örneklerini göndermeleri gerekmektedir. Postada yaşanacak gecikmelerden Bakanlığımız sorumlu değildir.

Atama duyuru ve tüm dokümanlar için tıklayınız:
pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aile Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu! Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!