1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2018 Atama Yer Değiştirme Duyurusu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2018 Atama Yer Değiştirme Duyurusu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2018 Atama Yer Değiştirme Duyurusu

Aile ve Çalışma Bakanlığı memur atama duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2018 yer değiştirme kapsamında hizmet puanları ifade edildi.

A+A-

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 2018 yılı atama ve yer değiştirme duyurusu yayımlandı. Yayımlanan duyuruda, daha önce alınan başvurular kapsamında hizmet puanlarının yapıldığı ifade edildi. Bakanlık personelinin hizmet puanları Yönetici Atama 2018 Yer Değiştirme Puanları ve Genel Atama 2018 Yer Değiştirme Puanları şeklinde duyuruldu.

Aile Bakanlığı memur atama ve yer değiştirme duyurusu kapsamında başvurular 9 Nisan ile 27 Nisan 2018 tarihleri arasında alınmıştı. İl müdürlükleri tarafından başvuruların Bakanlığa ulaştırıldığı kaydedildi. Buna göre başvuru yapan personelin hizmet puanları yapıldı ve ilan edildi.


Puan sıralamasına itiraz edecek olan memurlar için de duyuruda ifadeler kullanıldı. Buna göre puan sıralamasında yer alan hizmet puanına itiraz edecek olan personelin 13 Eylül tarihine kadar Bakanlığın Genel Atama Şube Müdürlüğünün e-posta adresine belgeleri ile birlikte durumu bildirmeleri gerekecek.

Aile ve Çalışma Bakanlığı Yönetici Atama 2018 Yer Değiştirme Puanları için TIKLAYINIZ. Genel Atama 2018 Yer Değiştirme Puanları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler