1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına 3713 İle Memur Atama Duyurusu

3713 sayılı kanun ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan yerleştirme sonucu atama duyusu yayımlandı. Memur atamasına esas belgeler için tıklayınız.

A+A-

3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında Devlet Personel Başkanlığınca 28 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen atama kuraları sonucu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına kadrolarına atanmaya hak kazanan personelin atamalarının yapılabilmesi için, aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Bakanlık, Personel Dairesi Başkanlığı’na 22 Temmuz 2019 tarihine (mesai bitimi) kadar başvurmaları gerekmektedir.

MEMUR ATAMASINA ESAS BELGELER

Nüfus Cüzdanının onaylı örneği,

Öğrenim belgesinin onaylı örneği,

Ortaöğrenim belgesinin onaylı örneği (Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanlar için),

6 adet vesikalık fotoğraf (Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik hükümlerine göre çekilmiş, erkek adaylar için ceket ve kravatlı),

Erkek adaylar için; Askerlik Durumuna dair yazılı belge,

Adli sicil belgesi,

AÇSHB Atama, Taahhüt ve Başvuru Formu

Mal bildirim formu (Form önlü arkalı tek sayfa olacak şekilde kapalı zarf içerisinde teslim edilecektir.)

Güvenlik Soruşturması Formu (Eksiksiz bilgisayar ortamında doldurulup,  2 nüsha halinde çoğaltılıp, her birine vesikalık fotoğraf yapıştırılıp imzalanarak tek sayfaya sığacak şekilde hazırlanması gerekmekle birlikte söz konusu forma Bakanlığımız www.ailevecalisma.gov.tr internet sayfasında yer alan duyurular bölümünden ulaşılabilir.)

Atama belgesinin internet çıktısı istenmektedir.

Adaylar, onaylı örneği istenen belgelerin aslını ibraz ederek, fotokopisi ile başvurmaları durumunda, belgeler Bakanlık tarafından onaylanacaktır.

Posta yolu ile başvuracak adayların ise mutlaka belgelerin asıllarını veya onaylı örneklerini göndermeleri gerekmektedir. Postada yaşanacak gecikmelerden Bakanlık sorumlu değildir.

Memur atamasına esas belgeler için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler