1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aile ve Çalışma Bakanlığı AB Ortak Finanse Edilen Projeye 16 Sözleşmeli Personel Alınacak
Aile ve Çalışma Bakanlığı AB Ortak Finanse Edilen Projeye 16 Sözleşmeli Personel Alınacak

Aile ve Çalışma Bakanlığı AB Ortak Finanse Edilen Projeye 16 Sözleşmeli Personel Alınacak

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen proje için 16 sözleşmeli Personel alımı yapılacak.

A+A-

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Avrupa Birliği ortak finanse edilen bir proje kapsamında sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Aile Bakanlığı sözleşmeli personel alımı kapsamında toplam 16 kişi alacak. 16 kişilik oluşturulacak takımda 25 ay ile 28 ay arası sözleşme imzalanacak. Adaylara 1000 EURO ile 3300 EURO arasında maaş verilecek.

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen, Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) kapsamında toplam 16 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Alım sözleşmeli personel alımı şeklinde yapılacak.  Proje kapsamında toplam 16 kişilik bir ekip kurulacak ve ekip sözleşme süreleri, 25 ile 28 ay arasında değişecek.

aile-bakanligi-sozlesmeli-personel-alimi-2020.jpg

Başvurular 10 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek. Başvuru, gerekli olan belgelerin temin ve teslimi şeklinde gerçekleşecek ve başvuru yapacak  olan adayların 10 Mart 2020 tarihine kadar teslim etmesi gerekecek.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Başvuru dilekçesi (İlan metninin sonunda yer almaktadır. Dilekçedeki TC kimlik numarası, isim, imza, e-posta, telefon, tarih bölümleri, başvurulan pozisyon ve kontrol listesi aday tarafından kontrol edilerek işaretlenmelidir)

Özgeçmiş Formu (CV) (İngilizce-Türkçe olarak istenecektir.)

 Diploma veya mezuniyet belgesinin/denklik belgesinin fotokopisi (Aslı mülakatta istenecektir)

SGK Hizmet Dökümü Belgesi

Adayların spesifik alanlardaki mesleki deneyimini ispat etmek üzere, varsa işyerlerinden veya ilgili Kurumdan alacakları, çalıştıkları pozisyonu, görevlerini, yaptıkları belli başlı işleri ve çalışma sürelerini gösteren imzalı kaşeli referans mektubu

Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olduğunu ya da yerine getirmiş ayıldığını gösterir belge (Tecil belgesi geçerli sayılmayacaktır.)

on altı ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf

Görevini yerine getirmeye engel bir sağlık problemi veya seyahat engeli olmadığına dair beyan (İlan metninin sonunda yer almaktadır)

Kamuda istihdam edilmeye engel teşkil edecek Adli Sicil Kaydı olmadığına dair belge

Asgari ve tercihi niteliklere ilişkin ispatlayıcı bilgi ve/veya belgeler.

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Seçme Sınavı İlanı için TIKLAYINIZ

 

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler